ℹ Informace o potravině Káva Marila Stand.mletá 150g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Marila Stand.mletá 150g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Marila Stand.mletá 150g (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 21,78 Kč


Káva Marila Stand.mletá 150g Káva

Výrobce:
EAN: 8594033190071
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat:
Použití: neuvedeno
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Marila Stand.mletá 150g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Káva Marila Stand.mletá 150g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Marila Stand.mletá 150g a nebo v akci. Produkt Káva Marila Stand.mletá 150g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Marila Stand.mletá 150g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Marila Stand.mletá 150g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Káva Marila Stand.mletá 150g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Cukr třtinový 400g Dry Demer. - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky