ℹ Informace o potravině Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g

🔍 Výživové údaje:

Neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy Neuvedeno.
Jak Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g skladovat: uchovávejte v chladu a suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g Kapsle s obsahem mleté kávy. Určeno k výrobě kávy ve strojích Lavaz… (Koloniál, konzervy) od značky Luigi Lavazza Itálie.

Složení: Směs kávy Arabica a Robusta

🏷️ Orientační cena: 1 237,30 Kč


Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g Káva

Výrobce: Luigi Lavazza
EAN: 8000070109704
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: Neuvedeno
Jak skladovat: uchovávejte v chladu a suchu
Použití: Určeno k výrobě kávy ve strojích Lavazza Blue
Země původu: Itálie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g (Kapsle s obsahem mleté kávy. Určeno k výrobě kávy ve strojích Lavaz…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Luigi Lavazza.

Kde koupit Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g a nebo v akci. Produkt Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kapsle s obsahem mleté kávy. Určeno k výrobě kávy ve strojích Lavaz…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kapsle s obsahem mleté kávy. Určeno k výrobě kávy ve strojích Lavaz… Káva Lavaz.Blue Crema 100x9g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Káva Lavaz.250g Espresso mletá - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky