ℹ Informace o potravině Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy .
Jak Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 542,95 Kč


Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno Káva

Výrobce:
EAN: 8000070027350
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno a nebo v akci. Produkt Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Káva Lavaz.1kg Perfetto zrno ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Koření skořice mletá 550g dóza DR - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky