ℹ Informace o potravině Káva Jihlavanka Crema 250g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Jihlavanka Crema 250g skladovat: v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Jihlavanka Crema 250g instantní káva s delikátní krémovou pěnou (Koloniál, konzervy) od značky Tchibo GmbH, Uberseering 18, 222 97 Hamburg, Nemecko EU.

Složení: 100% Arabica

🏷️ Orientační cena: 62,68 Kč


Káva Jihlavanka Crema 250g Káva

Výrobce: Tchibo GmbH, Uberseering 18, 222 97 Hamburg, Nemecko
EAN: 4046234944075
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením
Použití: doporučujeme: 1-2 kávové lžičky na jeden šálek, zalét horkou vodou (90°C)
Země původu: EU


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Jihlavanka Crema 250g (instantní káva s delikátní krémovou pěnou) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Tchibo GmbH, Uberseering 18, 222 97 Hamburg, Nemecko.

Kde koupit Káva Jihlavanka Crema 250g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Jihlavanka Crema 250g a nebo v akci. Produkt Káva Jihlavanka Crema 250g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Jihlavanka Crema 250g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Jihlavanka Crema 250g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci instantní káva s delikátní krémovou pěnou, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek instantní káva s delikátní krémovou pěnou Káva Jihlavanka Crema 250g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj AHMAD šípek+třešeň 40g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky