ℹ Informace o potravině Káva Gimoka Bianco mletá 250g

🔍 Výživové údaje:

100g výrobku obsahuje:Energetická hodnota: 427kcalTuky: 10%Bílkoviny: 18%Sacharidy: 66%- z toho cukry : <2%Kofein: 2,50%

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Gimoka Bianco mletá 250g skladovat: skladujte na suchém a chladném místě,nejlépe v temnu

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Gimoka Bianco mletá 250g Pražená a mletá káva 250g vakuovaná (Koloniál, konzervy) od značky GIMOKA SRL, Via delle Industrie, 4/A, Andalo Valtellino SO, Itálie Itálie.

Složení: 10% kávová zrna Arabica,90% kávová zrna Robusta

🏷️ Orientační cena: 27,03 Kč


Káva Gimoka Bianco mletá 250g Káva

Výrobce: GIMOKA SRL, Via delle Industrie, 4/A, Andalo Valtellino SO, Itálie
EAN: 8003012000183
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: skladujte na suchém a chladném místě,nejlépe v temnu
Použití: Vařte prostřednictvím specializovaných zařízeních (kávovary,presovače).
Země původu: Itálie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Gimoka Bianco mletá 250g (Pražená a mletá káva 250g vakuovaná) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce GIMOKA SRL, Via delle Industrie, 4/A, Andalo Valtellino SO, Itálie.

Kde koupit Káva Gimoka Bianco mletá 250g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Gimoka Bianco mletá 250g a nebo v akci. Produkt Káva Gimoka Bianco mletá 250g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Gimoka Bianco mletá 250g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Gimoka Bianco mletá 250g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pražená a mletá káva 250g vakuovaná, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pražená a mletá káva 250g vakuovaná Káva Gimoka Bianco mletá 250g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Káva Lavaz.1kg Gold Selec.zrno - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky