ℹ Informace o potravině Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico zrnková káva (Koloniál, konzervy) od značky Pelican Rouge Coffee Roasters B.V.,Leeghwaterstraat 6, 3316 EC Dordrecht Holandsko.

Složení: Zrnková káva pražená 100% Arabica.

🏷️ Orientační cena: 1 140,20 Kč


Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico Káva

Výrobce: Pelican Rouge Coffee Roasters B.V.,Leeghwaterstraat 6, 3316 EC Dordrecht
EAN: 5410958132596
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu
Použití: neuvedeno
Země původu: Holandsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico (zrnková káva) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Pelican Rouge Coffee Roasters B.V.,Leeghwaterstraat 6, 3316 EC Dordrecht.

Kde koupit Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico a nebo v akci. Produkt Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci zrnková káva, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek zrnková káva Káva DelibyShell Benefico 1kg Káva Benefico ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bonbony Fazolky kyselé želé 250g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky