ℹ Informace o potravině Karo 250g Kávoviny

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Instantní nápoje

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Karo 250g Kávoviny skladovat: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.

Informace o produktuObrázek produktu

Karo 250g Kávoviny Pražená čekanka k přípravě nápoje. (Koloniál, konzervy) od značky Kávoviny, a.s.,Jana Palacha 515,532 32 Pardubice 2,Česká republika ČR.

Složení: pražený čekankový kořen

🏷️ Orientační cena: 20,95 Kč


Karo 250g Kávoviny Instantní nápoje

Výrobce: Kávoviny, a.s.,Jana Palacha 515,532 32 Pardubice 2,Česká republika
EAN: 8594000770077
Alergeny: Obiloviny(lepek)
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Použití: Do litru pitné vody přidáme lžíci „Karo“. Teprve do vroucího odvaru se zabaří 3 polévkové lžíce mleté žitovky.Krátce se povaří, nechá 3 minuty odstát a pak se přecedí.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Karo 250g Kávoviny (Pražená čekanka k přípravě nápoje.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kávoviny, a.s.,Jana Palacha 515,532 32 Pardubice 2,Česká republika.

Kde koupit Karo 250g Kávoviny

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Karo 250g Kávoviny a nebo v akci. Produkt Karo 250g Kávoviny, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Karo 250g Kávoviny

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Karo 250g Kávoviny v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pražená čekanka k přípravě nápoje., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pražená čekanka k přípravě nápoje. Karo 250g Kávoviny ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření pepř kajenský 450g VIT - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky