ℹ Informace o potravině Kakaový plod 1ks

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Kakaový plod 1ks skladovat: 1-5°C

Informace o produktuObrázek produktu

Kakaový plod 1ks kakaový plod (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky Čerozfrucht s.r.o., Na Výsluní 765/23, 100 00 Praha 10 Vietnam.

Složení: kakaový plod

🏷️ Orientační cena: 199,98 Kč


Kakaový plod 1ks Ovoce a zelenina

Výrobce: Čerozfrucht s.r.o., Na Výsluní 765/23, 100 00 Praha 10
EAN: 2000485101900
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 1-5°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Vietnam


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Kakaový plod 1ks (kakaový plod) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Čerozfrucht s.r.o., Na Výsluní 765/23, 100 00 Praha 10.

Kde koupit Kakaový plod 1ks

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Kakaový plod 1ks a nebo v akci. Produkt Kakaový plod 1ks, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Kakaový plod 1ks

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Kakaový plod 1ks v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci kakaový plod, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek kakaový plod Kakaový plod 1ks ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Rybíz červený 125g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky