ℹ Informace o potravině Jogurt Pierot čer.třešeň 175g

🔍 Výživové údaje:

Tuk 7,5 %

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Jogurt Pierot čer.třešeň 175g skladovat: Uchovejte při 2-8 °C.

Informace o produktuObrázek produktu

Jogurt Pierot čer.třešeň 175g Smetanový jogurt na černých třešních (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky OLMA, a.s., Pavelkova 597/18, Holice 779 00 Olomouc ČR.

Složení: SMETANA, cukr, třešně 5,7 %, glukózo-fruktózový sirup, zahušťovadla modifikovaný škrob a pektin, barvivo anthokyany, ragulátor kyselosti kyselina citronová a citronan sodný, aroma, jogurtové kultury.

🏷️ Orientační cena: 15,24 Kč


Jogurt Pierot čer.třešeň 175g Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Výrobce: OLMA, a.s., Pavelkova 597/18, Holice 779 00 Olomouc
EAN: 8593807056827
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte při 2-8 °C.
Použití: Po otevření ihned spotřebujte.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Jogurt Pierot čer.třešeň 175g (Smetanový jogurt na černých třešních) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce OLMA, a.s., Pavelkova 597/18, Holice 779 00 Olomouc.

Kde koupit Jogurt Pierot čer.třešeň 175g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Jogurt Pierot čer.třešeň 175g a nebo v akci. Produkt Jogurt Pierot čer.třešeň 175g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Jogurt Pierot čer.třešeň 175g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Jogurt Pierot čer.třešeň 175g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Smetanový jogurt na černých třešních, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Smetanový jogurt na černých třešních Jogurt Pierot čer.třešeň 175g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Aquila 0.75l sklo neperlivá - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky