ℹ Informace o potravině Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g skladovat: 4 – 8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g smetanový jogurt jahodový (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava ČR.

Složení: SMETANA 10%, ovocná složka 17% (cukr, jahodový koncentrát a pyré 29%, glukózo-fruktózový sirup, zahušťovadla: modif. kukuřičný škrob, pektiny, koncentrát z červené řepy a aronie, barvivo: karmíny), jogurtová kultura.

🏷️ Orientační cena: 10,75 Kč


Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Výrobce: Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava
EAN: 8594002784409
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4 – 8°C
Použití: Určeno k přímé spotřebě
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g (smetanový jogurt jahodový) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava.

Kde koupit Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g a nebo v akci. Produkt Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci smetanový jogurt jahodový, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek smetanový jogurt jahodový Jogurt Kunín Smetana jahoda 150g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Tyčinky Havlík česnek 90g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky