ℹ Informace o potravině Jogurt Kunín selský čokol. 200g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Jogurt Kunín selský čokol. 200g skladovat: 4 – 8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Jogurt Kunín selský čokol. 200g JOGURT ochucený (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava ČR.

Složení: MLÉKO, MLÉČNÁ bílkovina, čokoládová složka 18% (cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, čokoláda v prášku 5,6%(sacharósa, kakaový prášek), modifikovaný škrob, kyselina MLÉČNÁ, aroma, jedlá sůl)), jogurtová kultura

🏷️ Orientační cena: 15,09 Kč


Jogurt Kunín selský čokol. 200g Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Výrobce: Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava
EAN: 8594002783808
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4 – 8°C
Použití: Určeno k přímé spotřebě
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Jogurt Kunín selský čokol. 200g (JOGURT ochucený) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava.

Kde koupit Jogurt Kunín selský čokol. 200g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Jogurt Kunín selský čokol. 200g a nebo v akci. Produkt Jogurt Kunín selský čokol. 200g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Jogurt Kunín selský čokol. 200g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Jogurt Kunín selský čokol. 200g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci JOGURT ochucený, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek JOGURT ochucený Jogurt Kunín selský čokol. 200g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Dr Pepper 1.5l - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky