ℹ Informace o potravině Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota (KJ)369Energetická hodnota (Kcal)88Tuky (g)2,7- z toho nasycené mastné kyseliny (g)1,8Sacharidy (g)11,2- z toho cukry (g)10,7Bílkoviny (g)3,5Sůl (g)0,15

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš skladovat: Uchovávejte při teplotě +4°C až +8°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš Jogurt s lesním ovocem,Jogurt s višní,Hruškový jogurt,Meruňkový jogurt (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Zott GmbH & Co. KG,D-86690 Mertingen,Německo DE.

Složení: jogurt se zahradními a lesními jahodami: Mléko, ovoce (jahody a jahodová šťávaz koncentrátu, lesní jahody), glukózofruktózový sirup, cukr, mléčné bílkoviny,zahušťené mléko, barvivo extrakt z červené řepy, aroma, jogurtová kulturaJogurt s mangem: Mléko, ovoce ( mango a mangová šťáva z koncentrátu), cukr,glukózofruktózový sirup, mléčné bílkoviny, zahušťené mléko, barvivo koncentrátz karotky,aroma, jogurtová kultura Hruškový jogurt: Mléko, ovoce (hrušky ahrušková šťáva z koncentrátu), cukr, glukózofruktózový sirup, mléčné bílkoviny,zahušťené mléko, aroma, jogurtová kultura Švestkový jogurt: Mléko, ovoce(švestkya švestková šťáva z koncentrátu), glukózofruktózový sirup, cukr, mléčnébílkoviny, zahušťené mléko, barvivo extrakt z červené řepy, aroma, jogurtová

🏷️ Orientační cena: 11,37 Kč


Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Výrobce: Zott GmbH & Co. KG,D-86690 Mertingen,Německo
EAN: 4014500029757
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovávejte při teplotě +4°C až +8°C.
Použití: neuvedeno
Země původu: DE


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš (Jogurt s lesním ovocem,Jogurt s višní,Hruškový jogurt,Meruňkový jogurt) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Zott GmbH & Co. KG,D-86690 Mertingen,Německo.

Kde koupit Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš a nebo v akci. Produkt Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Káva Miofino Grande Cl.WHB 1kg - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Jogurt s lesním ovocem,Jogurt s višní,Hruškový jogurt,Meruňkový jogurt, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Jogurt s lesním ovocem,Jogurt s višní,Hruškový jogurt,Meruňkový jogurt Jogurt Jogobella special 150g hrules.ovmeruňviš ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky