ℹ Informace o potravině Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali

🔍 Výživové údaje:

|100g výrobku:|Energetická hodnota |375kJ/89kcalBílkoviny |3,5g Sacharidy |11,7g|11,1gTuky |2,7g|1,8g Sůl 0,14g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali skladovat: Uchovávejte při teplotě +4°C až +8°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali Broskvový jogurt,Jogurt s lesní jahodou,Malinový jogurt,Višňový jogurt (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Zott GmbH & Co. KG,D-86690 Mertingen,Německo DE.

Složení: „Mléko, 18 % ovocná složka (39% jahody, cukr, 10 % jahodová šťáva z koncentrátu,1%lesní jahody), barvící koncentrát z červené řepy, aroma, mléčné bílkoviny,zahuštěné mléko, cukr, jogurtová kultura.“

🏷️ Orientační cena: 11,37 Kč


Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali Chlazené jogurty, jogurtové nápoje

Výrobce: Zott GmbH & Co. KG,D-86690 Mertingen,Německo
EAN: 4014500016542
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovávejte při teplotě +4°C až +8°C.
Použití: neuvedeno
Země původu: DE


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali (Broskvový jogurt,Jogurt s lesní jahodou,Malinový jogurt,Višňový jogurt) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Zott GmbH & Co. KG,D-86690 Mertingen,Německo.

Kde koupit Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali a nebo v akci. Produkt Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sýr Hermelín pikantní 900g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Broskvový jogurt,Jogurt s lesní jahodou,Malinový jogurt,Višňový jogurt, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Broskvový jogurt,Jogurt s lesní jahodou,Malinový jogurt,Višňový jogurt Jogurt Jogobella classic 150g brotřešles.jamali ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky