ℹ Informace o potravině Iberijský špek výb. DRE á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Iberijský špek výb. DRE á/kg skladovat: při teplotě 0-7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Iberijský špek výb. DRE á/kg tepelně opracovaný masný výrobek (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky D-K zemědělská a.s., Dřevec 42, 331 41 Kožlany ČR.

Složení: Složení : vepřové hřbetní sádlo s kůží,-praganda-chlorid sodný,stabilizátor E250,protispékavá látka E535,E500, Obsah sůl max.2,2%

🏷️ Orientační cena: 121,95 Kč


Iberijský špek výb. DRE á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: D-K zemědělská a.s., Dřevec 42, 331 41 Kožlany
EAN: 289848
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: při teplotě 0-7°C
Použití: možno konzumovat zastudena i nadále tepelně upravovat
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Iberijský špek výb. DRE á/kg (tepelně opracovaný masný výrobek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce D-K zemědělská a.s., Dřevec 42, 331 41 Kožlany.

Kde koupit Iberijský špek výb. DRE á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Iberijský špek výb. DRE á/kg a nebo v akci. Produkt Iberijský špek výb. DRE á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Iberijský špek výb. DRE á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Iberijský špek výb. DRE á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci tepelně opracovaný masný výrobek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek tepelně opracovaný masný výrobek Iberijský špek výb. DRE á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Špekáčky dřevec.výběrové á/kg cca 1300g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky