ℹ Informace o potravině Horké jablko – original 23g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Instantní nápoje

Může obsahovat stopy .
Jak Horké jablko – original 23g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Horké jablko – original 23g (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 11,89 Kč


Horké jablko - original 23g Instantní nápoje

Výrobce:
EAN: 6280253
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Horké jablko – original 23g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Horké jablko – original 23g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Horké jablko – original 23g a nebo v akci. Produkt Horké jablko – original 23g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Horké jablko – original 23g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Horké jablko – original 23g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Horké jablko – original 23g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Koření chilli mleté 1kg Chilli powder - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky