ℹ Informace o potravině Horké jablko 553g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Instantní nápoje

Může obsahovat stopy .
Jak Horké jablko 553g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Horké jablko 553g (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 200,26 Kč


Horké jablko 553g Instantní nápoje

Výrobce:
EAN: 62802784656
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Horké jablko 553g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Horké jablko 553g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Horké jablko 553g a nebo v akci. Produkt Horké jablko 553g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Horké jablko 553g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Horké jablko 553g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Horké jablko 553g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Bonbony Jolly bean berry 200g kel - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky