ℹ Informace o potravině Hlíva královská Eryngii 80g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Hlíva královská Eryngii 80g skladovat: 0-5°C

Informace o produktuObrázek produktu

Hlíva královská Eryngii 80g Hlíva královská Eryngii (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky Holoubek a pravnuci Jižní Korea.

Složení: Hlíva královská Eryngii

🏷️ Orientační cena: 40,14 Kč


Hlíva královská Eryngii 80g Ovoce a zelenina

Výrobce: Holoubek a pravnuci
EAN: 8594052739794
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0-5°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Jižní Korea


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Hlíva královská Eryngii 80g (Hlíva královská Eryngii) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Holoubek a pravnuci.

Kde koupit Hlíva královská Eryngii 80g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Hlíva královská Eryngii 80g a nebo v akci. Produkt Hlíva královská Eryngii 80g, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Hlíva královská Eryngii 80g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Hlíva královská Eryngii 80g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Hlíva královská Eryngii, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Hlíva královská Eryngii Hlíva královská Eryngii 80g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Aloe LOTTE 0.24l plech grape - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky