ℹ Informace o potravině Ginevrine 225g La Mole

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Ginevrine 225g La Mole skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Ginevrine 225g La Mole (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 59,70 Kč


Ginevrine 225g La Mole Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce:
EAN: 8008685000775
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Ginevrine 225g La Mole () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Ginevrine 225g La Mole

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Ginevrine 225g La Mole a nebo v akci. Produkt Ginevrine 225g La Mole, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Ginevrine 225g La Mole

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Ginevrine 225g La Mole v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Ginevrine 225g La Mole ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Sušenky Musli polom.kokos EMCO 60g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky