ℹ Informace o potravině Fritz kola 0.33l meloun

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko sklo karton

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Fritz kola 0.33l meloun skladovat: skladujte v suchu do 20°C

Informace o produktuObrázek produktu

Fritz kola 0.33l meloun Nealkoholický nápoj (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Fritz Kola GmbH 1065 Německo.

Složení: voda, cukr, melounová šťáva 5%, citrónová šťáva, přírodní aroma, barvivo-koncentrát ze světlice barvířské, oxid uhličitý.Vhodný i pro vegany.

🏷️ Orientační cena: 27,48 Kč


Fritz kola 0.33l meloun Nealko sklo karton

 

Výrobce: Fritz Kola GmbH 1065
EAN: 4260107220060
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: skladujte v suchu do 20°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Fritz kola 0.33l meloun (Nealkoholický nápoj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Fritz Kola GmbH 1065.

Kde koupit Fritz kola 0.33l meloun

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Fritz kola 0.33l meloun a nebo v akci. Produkt Fritz kola 0.33l meloun, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Fritz kola 0.33l meloun

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Fritz kola 0.33l meloun v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Nealkoholický nápoj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Nealkoholický nápoj Fritz kola 0.33l meloun ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Smetana k šle.30% 200g BIO WERT - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky