ℹ Informace o potravině Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko sklo přepravka

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo skladovat: suchý sklad

Informace o produktuObrázek produktu

Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo růžová limonáda (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Fentimans LTD. Fearless House,Beaufront park, Anick road, Hexham, NE46 4TU Velká Británie.

Složení: sycená voda, citr. šťáva z koncentrátu (10%), cukr, glukózový sirup, ferment.extrakt z˙kořene zázvoru (voda, glukózový sirup, kořen zázvoru, droždí),hruškový koncentrát, přírodní aromata (citron, pomeranč), kyselina vinná,barvivo: extrakt z hroznů, bulharský růžový olej

🏷️ Orientační cena: 75,90 Kč


Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo Nealko sklo přepravka

 

Výrobce: Fentimans LTD. Fearless House,Beaufront park, Anick road, Hexham, NE46 4TU
EAN: 5029396738767
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: suchý sklad
Použití: neuvedeno
Země původu: Velká Británie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo (růžová limonáda) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Fentimans LTD. Fearless House,Beaufront park, Anick road, Hexham, NE46 4TU.

Kde koupit Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo a nebo v akci. Produkt Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci růžová limonáda, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek růžová limonáda Fentimans Rose Lemonade 0.75l sklo ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  OLÉ 2l Malina - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky