ℹ Informace o potravině Feferonky mix 80g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Feferonky mix 80g skladovat: 4-8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Feferonky mix 80g feferonky mix (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8 Senegal.

Složení: feferonky cayenne zelené, červené, žluté – dle sezóny

🏷️ Orientační cena: 29,78 Kč


Feferonky mix 80g Ovoce a zelenina

Výrobce: Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8
EAN: 8595160131746
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4-8°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Senegal


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Feferonky mix 80g (feferonky mix) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8.

Kde koupit Feferonky mix 80g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Feferonky mix 80g a nebo v akci. Produkt Feferonky mix 80g, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Feferonky mix 80g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Feferonky mix 80g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci feferonky mix, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek feferonky mix Feferonky mix 80g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Česnek loup.chlaz.1kg - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky