ℹ Informace o potravině Effervé limo 0.75l citon

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy .
Jak Effervé limo 0.75l citon skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Effervé limo 0.75l citon (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 86,31 Kč


Effervé limo 0.75l citon Nealko pet

 

Výrobce:
EAN: 819538000051
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Effervé limo 0.75l citon () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Effervé limo 0.75l citon

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Effervé limo 0.75l citon a nebo v akci. Produkt Effervé limo 0.75l citon, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Effervé limo 0.75l citon

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Effervé limo 0.75l citon v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Effervé limo 0.75l citon ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Čokoláda Figaro SV 70% kakao 100g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky