ℹ Informace o potravině Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g skladovat: Skladujte v suchu při teplotě do 25C.Chraňte před světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g Ovocno-bylinný čaj nejvyšší kvality, aromatizovaný (Koloniál, konzervy) od značky Dr.Dr. Oetkerker Slovensko.

Složení: květ ibišku, plod šípku, plod jablka, 8% plod černého bezu, 6% plod trnky, 2%plod maliny, 1% plod maliny, 1% plod rakytníku, aroma.

🏷️ Orientační cena: 529,48 Kč


Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g Čaj

Výrobce: Dr.Dr. Oetkerker
EAN: 8595072625852
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu při teplotě do 25C.Chraňte před světlem.
Použití: Sáček zalijeme 7 – 8 litry vařící vody a necháme vylouhova 8 – 10 minut.Čaj sepřipravuje vždy bezprostředně před použitím.
Země původu: Slovensko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g (Ovocno-bylinný čaj nejvyšší kvality, aromatizovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Dr.Dr. Oetkerker.

Kde koupit Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g a nebo v akci. Produkt Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Ovocno-bylinný čaj nejvyšší kvality, aromatizovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Ovocno-bylinný čaj nejvyšší kvality, aromatizovaný Dr. Oetker čaj ovocný les.směs 30x50g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj AHMAD Ceylon 40g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky