ℹ Informace o potravině Dobrá voda 0.25l jemně perlivá

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Dobrá voda 0.25l jemně perlivá skladovat: Uchovávejte v chladu, chraňte před přímým slunečním světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Dobrá voda 0.25l jemně perlivá Přírodní minerální voda sycená nízce mineralizovaná (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Poděbradka a.s.,Nymburská 239/VII,290 01 Poděbrady,ČR,Výrobní závod Dobrá voda ČR.

Složení: minerální voda,Obsah oxidu uhličitého : 2,5 g / l

🏷️ Orientační cena: 7,20 Kč


Dobrá voda 0.25l jemně perlivá Nealko pet

 

Výrobce: Poděbradka a.s.,Nymburská 239/VII,290 01 Poděbrady,ČR,Výrobní závod Dobrá voda
EAN: 8594001401581
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Uchovávejte v chladu, chraňte před přímým slunečním světlem.
Použití: podávejte chlazené
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Dobrá voda 0.25l jemně perlivá (Přírodní minerální voda sycená nízce mineralizovaná) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Poděbradka a.s.,Nymburská 239/VII,290 01 Poděbrady,ČR,Výrobní závod Dobrá voda.

Kde koupit Dobrá voda 0.25l jemně perlivá

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Dobrá voda 0.25l jemně perlivá a nebo v akci. Produkt Dobrá voda 0.25l jemně perlivá, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Dobrá voda 0.25l jemně perlivá

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Dobrá voda 0.25l jemně perlivá v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Přírodní minerální voda sycená nízce mineralizovaná, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Přírodní minerální voda sycená nízce mineralizovaná Dobrá voda 0.25l jemně perlivá ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  ZON School PET 0.5l malina - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky