ℹ Informace o potravině Cukr třtinový 500g BIO EDEKA

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Cukr,sůl,sladidla

Může obsahovat stopy .
Jak Cukr třtinový 500g BIO EDEKA skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Cukr třtinový 500g BIO EDEKA (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 46,52 Kč


Cukr třtinový 500g BIO EDEKA Cukr,sůl,sladidla

Výrobce:
EAN: 4311501474853
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Cukr třtinový 500g BIO EDEKA () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Cukr třtinový 500g BIO EDEKA

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Cukr třtinový 500g BIO EDEKA a nebo v akci. Produkt Cukr třtinový 500g BIO EDEKA, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Cukr třtinový 500g BIO EDEKA

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Cukr třtinový 500g BIO EDEKA v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Cukr třtinový 500g BIO EDEKA ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Sušenky BeBe mazané kakao+ořech50g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky