ℹ Informace o potravině Čokoláda Figaro hořká 90g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Čokolády, dezerty, čok.pochoutky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čokoláda Figaro hořká 90g skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.

Informace o produktuObrázek produktu

Čokoláda Figaro hořká 90g Čokoláda (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 SK.

Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, MLÉČNÝ tuk, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E 476), aroma, sušené odstředěné MLÉKO .V hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 43 %. MŮŽE OBSAHOVAT OŘECHY A PŠENICI.I.

🏷️ Orientační cena: 23,71 Kč


Čokoláda Figaro hořká 90g Čokolády, dezerty, čok.pochoutky

 

Výrobce: Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8
EAN: 7622210363671
Alergeny: PŠENICE, MLÉKO, SÓJA, OŘECHY
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Použití:
Země původu: SK


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čokoláda Figaro hořká 90g (Čokoláda) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8.

Kde koupit Čokoláda Figaro hořká 90g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čokoláda Figaro hořká 90g a nebo v akci. Produkt Čokoláda Figaro hořká 90g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čokoláda Figaro hořká 90g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čokoláda Figaro hořká 90g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Čokoláda, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Čokoláda Čokoláda Figaro hořká 90g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bonbony Milka Moments Almond 95g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky