ℹ Informace o potravině Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg skladovat: 0°C-5°C

Informace o produktuObrázek produktu

Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg cibule žlutá loupaná (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8 viz.etiketa.

Složení: cibule žlutá loupaná

🏷️ Orientační cena: 186,88 Kč


Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg Chlazené ostatní

Výrobce: Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8
EAN: 8595160133597
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0°C-5°C
Použití: neuvedeno
Země původu: viz.etiketa


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg (cibule žlutá loupaná) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8.

Kde koupit Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg a nebo v akci. Produkt Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci cibule žlutá loupaná, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek cibule žlutá loupaná Cibule žlutá loup.chlaz. 5kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Hov.burger dvouručák 330g KU 2x165g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky