ℹ Informace o potravině Ciabatta 8ks 560g G&G

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Pečivo
Zařazení: Pečivo balené

Může obsahovat stopy Sezamová semínka a výrobky z nich.
Jak Ciabatta 8ks 560g G&G skladovat: Skladujte v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Ciabatta 8ks 560g G&G běžné pečivo s polotovaru (Pečivo) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg Německo.

Složení: Pšeničná mouka, voda droždí, jodovaná sůl E472e, hroznový cukr, řepkový olej,může obsahovat stopy sezamu.

🏷️ Orientační cena: 37,73 Kč


Ciabatta 8ks 560g G&G Pečivo balené

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501445402
Alergeny: Obiloviny(lepek)
Obsahuje stopy: Sezamová semínka a výrobky z nich
Jak skladovat: Skladujte v suchu
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Ciabatta 8ks 560g G&G (běžné pečivo s polotovaru) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Ciabatta 8ks 560g G&G

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Ciabatta 8ks 560g G&G a nebo v akci. Produkt Ciabatta 8ks 560g G&G, který je zařazen v sekci potravin Pečivo můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Ciabatta 8ks 560g G&G

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Ciabatta 8ks 560g G&G v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci běžné pečivo s polotovaru, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek běžné pečivo s polotovaru Ciabatta 8ks 560g G&G ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bageta z kam.pece EDEKA 250g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky