ℹ Informace o potravině Chléb Libanonský VB 550g DOM

🔍 Výživové údaje:

Využitelná energieve 100g – 1365kJ

Kategorie: Pečivo
Zařazení: Pečivo balené

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Chléb Libanonský VB 550g DOM skladovat: skladujte do teploty +25C

Informace o produktuObrázek produktu

Chléb Libanonský VB 550g DOM speciální druh chleba (Pečivo) od značky AB -AL s.r.o., V lesičkáchL 183, Neratovice Česká republika.

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA,voda, sůl, cukr, droždí, konzervant propionát vápenatý E282

🏷️ Orientační cena: 41,33 Kč


Chléb Libanonský VB 550g DOM Pečivo balené

Výrobce: AB -AL s.r.o., V lesičkáchL 183, Neratovice
EAN: 8595577800952
Alergeny: obiloviny(lepek)
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: skladujte do teploty +25C
Použití: po vyjmutí ze sáčku, nahřejte po dobu 10-15 sec v mikrovlné troubě a porozříznutí chleba můžete plnit náplní nebo náplň můžete dát na povrch chleba
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chléb Libanonský VB 550g DOM (speciální druh chleba) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce AB -AL s.r.o., V lesičkáchL 183, Neratovice.

Kde koupit Chléb Libanonský VB 550g DOM

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chléb Libanonský VB 550g DOM a nebo v akci. Produkt Chléb Libanonský VB 550g DOM, který je zařazen v sekci potravin Pečivo můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chléb Libanonský VB 550g DOM

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chléb Libanonský VB 550g DOM v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci speciální druh chleba, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek speciální druh chleba Chléb Libanonský VB 550g DOM ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušená rajčata v oleji 800g Heleb - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky