ℹ Informace o potravině Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack Smažené bramborové lupínky (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Golden Snack s.r.o. Česká Republika.

Složení: brambory(61%),palmový olej, sůl,kukuřičná mouka,dextróza,sušené mléko,cukr,kvasničný extrakt,sušená zelenina (česnek),aroma: sýrové ,antioxidant: kyselinacitrónová, barviva:paprikový extrakt,riboflavin

🏷️ Orientační cena: 13,21 Kč


Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Golden Snack s.r.o.
EAN: 8594042910097
Alergeny: sušené mléko, sýrový prášek
Obsahuje stopy:
Jak skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Česká Republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack (Smažené bramborové lupínky) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Golden Snack s.r.o..

Kde koupit Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack a nebo v akci. Produkt Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Smažené bramborové lupínky, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Smažené bramborové lupínky Chips Staročeské sýrové 80g Golden Snack ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Chips hospod.bramb.sýr 100g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky