ℹ Informace o potravině Chips Pringles sýr+cibule 165g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy gluten.
Jak Chips Pringles sýr+cibule 165g skladovat: Skladujte v suchu a chraňte před teplem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Pringles sýr+cibule 165g Křupavý pikantní snack s příchutí sýru a cibule, Balené v ochranne … (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Kellogg Europe Trading Limited, Ireland Produkt EU.

Složení: sušené brambory, rostlinný olej, rostlinný tuk, rýžová mouka, sýrová a cibulovápříchuť (5,5%) (příchutě, cibulový prášek, sýrový prášek, laktóza), zvýrazňovačchuti a aroma: glutaman sodný, inozinan disodný, guanylát disodný, kyseliny:kyselina citronová, kyselina mléčná, maltodextrin, pšeničný škrob, emulgátorE 471, jedlá sůl, dextróza, rýžová mouka, modifikovaný rýžový škrob. ALERGENY:Může obsahovať gluten, pšeničný škrob, laktóza z mléka.

🏷️ Orientační cena: 49,91 Kč


Chips Pringles sýr+cibule 165g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Kellogg Europe Trading Limited, Ireland
EAN: 5053990101535
Alergeny: obiloviny(lepek),laktóza (z mléka)
Obsahuje stopy: gluten
Jak skladovat: Skladujte v suchu a chraňte před teplem
Použití: neuvedeno
Země původu: Produkt EU


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Pringles sýr+cibule 165g (Křupavý pikantní snack s příchutí sýru a cibule, Balené v ochranne …) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kellogg Europe Trading Limited, Ireland.

Kde koupit Chips Pringles sýr+cibule 165g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Pringles sýr+cibule 165g a nebo v akci. Produkt Chips Pringles sýr+cibule 165g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Chips Pringles Hot a spicy165g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Chips Pringles sýr+cibule 165g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Pringles sýr+cibule 165g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Křupavý pikantní snack s příchutí sýru a cibule, Balené v ochranne …, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Křupavý pikantní snack s příchutí sýru a cibule, Balené v ochranne … Chips Pringles sýr+cibule 165g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky