ℹ Informace o potravině Chips Lays Wavy green oni.130g onion

🔍 Výživové údaje:

na 100 ml: Energetická hodnota: 2193 kJ / 526 kcal, tuky: 31g z toho nasycené:2,6 g, sacharidy: 53 g z toho cukry 3,1 g, bílkoviny: 6,1 g, sůl: 1,7 g

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Chips Lays Wavy green oni.130g onion skladovat: chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Lays Wavy green oni.130g onion smažené brambor.lupínky s příchutí jarní cibulky (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky PEPSICO CZ, s.r.o., Kolbenova 50/510, 190 00 Praha 9 Polsko.

Složení: Brambory, rostlinné oleje (slunečnicový olej a řepkový olej v různém poměru),ochucovací složka [syrovátkový permeát (z mléka), jedlá sůl, sušená cibule,cukr, látky zvýrazňující chu a vůni (glutaman sodný a 5’ribonukleotidy sodné),aroma (obsahuje mléko), regulátory kyselosti (kyselina citronová a kyselinajablečná), sušený česnek, barviva (annatto a paprikový extrakt), sušený sýr (zmléka), sušená syrovátka (z mléka), sušené odstředěné mléko].

🏷️ Orientační cena: 22,88 Kč


Chips Lays Wavy green oni.130g onion Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: PEPSICO CZ, s.r.o., Kolbenova 50/510, 190 00 Praha 9
EAN: 5900259104359
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním světlem
Použití: neuvedeno
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Lays Wavy green oni.130g onion (smažené brambor.lupínky s příchutí jarní cibulky) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce PEPSICO CZ, s.r.o., Kolbenova 50/510, 190 00 Praha 9.

Kde koupit Chips Lays Wavy green oni.130g onion

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Lays Wavy green oni.130g onion a nebo v akci. Produkt Chips Lays Wavy green oni.130g onion, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Tiger cactus 0.5l plech - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Chips Lays Wavy green oni.130g onion

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Lays Wavy green oni.130g onion v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci smažené brambor.lupínky s příchutí jarní cibulky, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek smažené brambor.lupínky s příchutí jarní cibulky Chips Lays Wavy green oni.130g onion ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky