ℹ Informace o potravině Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack Smažené pelletové pufované snacky (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Golden Snack s.r.o. Česká Republika.

Složení: pšenicná mouka (61 %), olej palmový,bramborový škrob,,sůl,kypřící látka,ochucující přípravek,dextróza, maltodextrin,glutamát sodný,kvasnicový extrakt,cibule,laktóza,kyselina citreónová,kyselina jablečná,extrakty koření,aroma,pastinák

🏷️ Orientační cena: 15,62 Kč


Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Golden Snack s.r.o.
EAN: 8594042910981
Alergeny: pšeničná mouka, laktosa
Obsahuje stopy:
Jak skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Česká Republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack (Smažené pelletové pufované snacky) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Golden Snack s.r.o..

Kde koupit Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack a nebo v akci. Produkt Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Smažené pelletové pufované snacky, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Smažené pelletové pufované snacky Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bonbony Hašlerky višeň 90g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky