ℹ Informace o potravině Chips Bohemia slanina 140g

🔍 Výživové údaje:

na 100g: 2254Kj / NA 1 PORCI 30g: 693 Kj

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy LEPEK, HOŘČICE.
Jak Chips Bohemia slanina 140g skladovat: v suchu a chladu, chránit před slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Bohemia slanina 140g smažené bramborové lupínky s příchutí slaniny (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Intersnack a.s., Choustník 164, 391 27 ČR.

Složení: Brambory, Slunečnicový olej (34 %), Sušený sýr, Sušená rajčata, Jedlá sůl,Přírodní aroma, Extrakt z droždí, Cukr, Sušená cibule, Hydrolyzovaná sójovábílkovina, Kouřové aroma, Glukózový sirup, Sušená slanina (0,05 %), Barvivo(paprikový extrakt), Kyselina (kyselina mléčná), Extrakty z koření.

🏷️ Orientační cena: 26,79 Kč


Chips Bohemia slanina 140g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Intersnack a.s., Choustník 164, 391 27
EAN: 8595606207042
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: LEPEK, HOŘČICE
Jak skladovat: v suchu a chladu, chránit před slunečním světlem
Použití: Bezpečnost: Při konzumaci tohoto výrobku dětmi je potřeba dohled dospělé osoby.Hrozí riziko udušení.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Bohemia slanina 140g (smažené bramborové lupínky s příchutí slaniny) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Intersnack a.s., Choustník 164, 391 27.

Kde koupit Chips Bohemia slanina 140g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Bohemia slanina 140g a nebo v akci. Produkt Chips Bohemia slanina 140g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Bonboniera Čechy a Morava 90g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Chips Bohemia slanina 140g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Bohemia slanina 140g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci smažené bramborové lupínky s příchutí slaniny, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek smažené bramborové lupínky s příchutí slaniny Chips Bohemia slanina 140g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky