ℹ Informace o potravině Chips Bohemia paprika 70g

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota na 100g 2252 kJ/541 kcal

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy lepek, mléko, soja, hořčice.
Jak Chips Bohemia paprika 70g skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Bohemia paprika 70g BOHEMIA CHIPS paprika 70g (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Intersnack a.s., Choustník 164, 391 32 ČR.

Složení: brambory, slunečnicový olej (34 %), sušená paprika (1,7%), jedlá sůl,kvasniční extrakt, cukr, sušená cibule, sušená cibule, sušená rajčata, aroma,sušený česnek, kyselina (kyselina citronová), barvivo (paprikový extrakt)

🏷️ Orientační cena: 16,33 Kč


Chips Bohemia paprika 70g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Intersnack a.s., Choustník 164, 391 32
EAN: 8595606206120
Alergeny: lepek, mléko, soja, hořčice
Obsahuje stopy: lepek, mléko, soja, hořčice
Jak skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slunečním světlem
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Bohemia paprika 70g (BOHEMIA CHIPS paprika 70g) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Intersnack a.s., Choustník 164, 391 32.

Kde koupit Chips Bohemia paprika 70g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Bohemia paprika 70g a nebo v akci. Produkt Chips Bohemia paprika 70g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chips Bohemia paprika 70g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Bohemia paprika 70g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci BOHEMIA CHIPS paprika 70g, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek BOHEMIA CHIPS paprika 70g Chips Bohemia paprika 70g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bonbony orbit Prof.lesní ovoce18g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky