ℹ Informace o potravině Chips Bohemia paprika 140g

🔍 Výživové údaje:

100g: 2252Kj / NA 1 PORCI 30g: 693Kj

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy LEPEK, SOJA, HOŘČICE, MLÉKO.
Jak Chips Bohemia paprika 140g skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Bohemia paprika 140g smažené bramborové lupínky s příchutí papriky (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Intersnack a.s., Choustník 164, 391 26 ČR.

Složení: Brambory, Slunečnicový olej (34 %), Sušená paprika (1,7 %), Jedlá sůl, Extraktz droždí, Cukr, Sušená cibule, Sušená rajčata, Aroma, Sušený česnek, Kyselina(kyselina citrónová), Barvivo (paprikový extrakt).

🏷️ Orientační cena: 26,79 Kč


Chips Bohemia paprika 140g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Intersnack a.s., Choustník 164, 391 26
EAN: 8595606207028
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: LEPEK, SOJA, HOŘČICE, MLÉKO
Jak skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slunečním světlem
Použití: Bezpečnost: Při konzumaci tohoto výrobku dětmi je potřeba dohled dospělé osoby.Hrozí riziko udušení.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Bohemia paprika 140g (smažené bramborové lupínky s příchutí papriky) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Intersnack a.s., Choustník 164, 391 26.

Kde koupit Chips Bohemia paprika 140g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Bohemia paprika 140g a nebo v akci. Produkt Chips Bohemia paprika 140g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Tyčinka Deli protein oříšková 46g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Chips Bohemia paprika 140g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Bohemia paprika 140g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci smažené bramborové lupínky s příchutí papriky, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek smažené bramborové lupínky s příchutí papriky Chips Bohemia paprika 140g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky