ℹ Informace o potravině Chips Bohemia delik.papr. 150g

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota na 100 g 2252 kJ/541 kcal

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy lepek, mléko, sója, hořčice.
Jak Chips Bohemia delik.papr. 150g skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Chips Bohemia delik.papr. 150g smažené bramborové lupínky s příchutí papriky (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Intersnack a.s., Choustník 164, 391 26 ČR.

Složení: brambory, slunečnicový olej (34 %), sušená paprika (1,7%), jedlá sůl,kvasniční extrakt, cukr, sušená cibule, sušená cibule, sušená rajčata, aroma,sušený česnek, kyselina (kyselina citronová), barvivo (paprikový extrakt)

🏷️ Orientační cena: 31,83 Kč


Chips Bohemia delik.papr. 150g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Intersnack a.s., Choustník 164, 391 26
EAN: 8594002930073
Alergeny: lepek, mléko, soja, hořčice
Obsahuje stopy: lepek, mléko, sója, hořčice
Jak skladovat: v suchu, chladu, chraňte před přímým slunečním světlem
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chips Bohemia delik.papr. 150g (smažené bramborové lupínky s příchutí papriky) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Intersnack a.s., Choustník 164, 391 26.

Kde koupit Chips Bohemia delik.papr. 150g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chips Bohemia delik.papr. 150g a nebo v akci. Produkt Chips Bohemia delik.papr. 150g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chips Bohemia delik.papr. 150g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chips Bohemia delik.papr. 150g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci smažené bramborové lupínky s příchutí papriky, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek smažené bramborové lupínky s příchutí papriky Chips Bohemia delik.papr. 150g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr Niva 50% JČ porc. 110g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky