ℹ Informace o potravině Chio Pom Bar cheese 85g cracker

🔍 Výživové údaje:

1771/421

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Chio Pom Bar cheese 85g cracker skladovat: na suchém, chladném místě,v chrante před slunečním zářením

Informace o produktuObrázek produktu

Chio Pom Bar cheese 85g cracker Pom-Bär Cracker se sýrem (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky INTERSNACK a.s. Maďarsko.

Složení: PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, cukr, produkt ze SYROVÁTKY, aroma, glukozovýsirup, sušené PODMÁSLÍ,jedlá sůl, kvasničný extrakt, OVESNÁ vláknina, sušenásladká SYROVÁTKA, sušené odstředěné MLÉKO, odstředěné MLÉKO, zahuštěné MLÉKO,koření, může obsahovat stopy SEZAMU

🏷️ Orientační cena: 14,03 Kč


Chio Pom Bar cheese 85g cracker Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: INTERSNACK a.s.
EAN: 5996253000506
Alergeny: Syrovátka, mléko,sezam, lepek, pšeničná mouka
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: na suchém, chladném místě,v chrante před slunečním zářením
Použití: neuvedeno
Země původu: Maďarsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Chio Pom Bar cheese 85g cracker (Pom-Bär Cracker se sýrem) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce INTERSNACK a.s..

Kde koupit Chio Pom Bar cheese 85g cracker

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Chio Pom Bar cheese 85g cracker a nebo v akci. Produkt Chio Pom Bar cheese 85g cracker, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Chio Pom Bar cheese 85g cracker

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Chio Pom Bar cheese 85g cracker v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pom-Bär Cracker se sýrem, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pom-Bär Cracker se sýrem Chio Pom Bar cheese 85g cracker ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Cracker jem.solený 75g Bohemia - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky