ℹ Informace o potravině Černý kořen 1kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Černý kořen 1kg skladovat: 0°C-5°C

Informace o produktuObrázek produktu

Černý kořen 1kg černý kořen (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky ČEROZFRUCHT s.r.o., Na výsluní 765/23, 100 00 Praha 10 Belgie.

Složení: černý kořen

🏷️ Orientační cena: 99,94 Kč


Černý kořen 1kg Ovoce a zelenina

Výrobce: ČEROZFRUCHT s.r.o., Na výsluní 765/23, 100 00 Praha 10
EAN: 281946
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0°C-5°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Belgie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Černý kořen 1kg (černý kořen) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce ČEROZFRUCHT s.r.o., Na výsluní 765/23, 100 00 Praha 10.

Kde koupit Černý kořen 1kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Černý kořen 1kg a nebo v akci. Produkt Černý kořen 1kg, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Černý kořen 1kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Černý kořen 1kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci černý kořen, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek černý kořen Černý kořen 1kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Čokoláda Cachet s moř.solí hoř.100g BIO - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky