ℹ Informace o potravině Celer řapík 1ks

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Celer řapík 1ks skladovat: 3-5st

Informace o produktuObrázek produktu

Celer řapík 1ks neuvedeno (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky viz etiketa .

Složení: celer řapík

🏷️ Orientační cena: 29,78 Kč


Celer řapík 1ks Ovoce a zelenina

Výrobce: viz etiketa
EAN: 2000485501823
Alergeny: celer
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 3-5st
Použití: neuvedeno
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Celer řapík 1ks (neuvedeno) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce viz etiketa.

Kde koupit Celer řapík 1ks

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Celer řapík 1ks a nebo v akci. Produkt Celer řapík 1ks, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Celer řapík 1ks

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Celer řapík 1ks v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci neuvedeno, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek neuvedeno Celer řapík 1ks ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Rajče cherry červ pohár 250g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky