ℹ Informace o potravině Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL skladovat: v suchém prostředí

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL ovocný čaj (Koloniál, konzervy) od značky DE Master Blenders 1753 1000 BT Amsterodam, The Netherlands Holandsko.

Složení: Jablečná drť, máta, šípek, zázvor (8%), kořen čekanky, citronová šťáva, aroma, kyselina (kyselina citronová), lékořice, citronové oplodí (0,1 %).

🏷️ Orientační cena: 15,69 Kč


Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL Čaj

Výrobce: DE Master Blenders 1753 1000 BT Amsterodam, The Netherlands
EAN: 8594001662968
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: v suchém prostředí
Použití: Zalít 1 nálevový sáček 200 ml vody o teplotě 100°C, nechat luhovat 6 – 8 min.
Země původu: Holandsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL (ovocný čaj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce DE Master Blenders 1753 1000 BT Amsterodam, The Netherlands.

Kde koupit Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL a nebo v akci. Produkt Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ovocný čaj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ovocný čaj Čaj Zlatý š.zázvor s citr. 35g RETAIL ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr Gouda 48% strouh.Bio 150g EDEKA - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky