ℹ Informace o potravině Čaj Zlatý š.višeň 35g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj Zlatý š.višeň 35g skladovat: Uchovávejte na suchém a temném místě

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj Zlatý š.višeň 35g Ovocný čaj aromatizovaný (Koloniál, konzervy) od značky Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5 PL.

Složení: Jablko Ibišek Kyseliny (kyselina citrónová) Aroma Šípek Višňová vláknina (1 %) Pomerančové oplodí

🏷️ Orientační cena: 15,69 Kč


Čaj Zlatý š.višeň 35g Čaj

Výrobce: Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5
EAN: 8594001662319
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovávejte na suchém a temném místě
Použití: Pro návod k přípravě viz obal.
Země původu: PL


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj Zlatý š.višeň 35g (Ovocný čaj aromatizovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5.

Kde koupit Čaj Zlatý š.višeň 35g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj Zlatý š.višeň 35g a nebo v akci. Produkt Čaj Zlatý š.višeň 35g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj Zlatý š.višeň 35g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj Zlatý š.višeň 35g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Ovocný čaj aromatizovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Ovocný čaj aromatizovaný Čaj Zlatý š.višeň 35g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Inst.náp.Caro 200g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky