ℹ Informace o potravině Čaj PICK jahoda 40g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj PICK jahoda 40g skladovat: na suchém a tmavém místě

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj PICK jahoda 40g ovocný čaj (Koloniál, konzervy) od značky Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5 Holandsko.

Složení: jablečná drť, ibišek, aroma, kousky jahod (1%)

🏷️ Orientační cena: 28,61 Kč


Čaj PICK jahoda 40g Čaj

Výrobce: Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5
EAN: 8711000390122
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: na suchém a tmavém místě
Použití: neuvedeno
Země původu: Holandsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj PICK jahoda 40g (ovocný čaj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5.

Kde koupit Čaj PICK jahoda 40g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj PICK jahoda 40g a nebo v akci. Produkt Čaj PICK jahoda 40g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj PICK jahoda 40g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj PICK jahoda 40g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ovocný čaj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ovocný čaj Čaj PICK jahoda 40g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušené cibule restovaná 5kg Trend - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky