ℹ Informace o potravině Čaj PICK brusinka+malina 30g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj PICK brusinka+malina 30g skladovat: na suchém a tmavém místě

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj PICK brusinka+malina 30g ovocný čaj aromatizovaný porcovaný (Koloniál, konzervy) od značky Jacobs Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5 Nizozemí.

Složení: uvedeno na obale

🏷️ Orientační cena: 28,61 Kč


Čaj PICK brusinka+malina 30g Čaj

Výrobce: Jacobs Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5
EAN: 8711000412107
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: na suchém a tmavém místě
Použití: k přípravě horkého nápoje – uvedeno na obale
Země původu: Nizozemí


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj PICK brusinka+malina 30g (ovocný čaj aromatizovaný porcovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Jacobs Douwe Egberts Retail, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5.

Kde koupit Čaj PICK brusinka+malina 30g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj PICK brusinka+malina 30g a nebo v akci. Produkt Čaj PICK brusinka+malina 30g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj PICK brusinka+malina 30g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj PICK brusinka+malina 30g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ovocný čaj aromatizovaný porcovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ovocný čaj aromatizovaný porcovaný Čaj PICK brusinka+malina 30g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  NN Káva Primo filtrovaná 750g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky