ℹ Informace o potravině Čaj ovocný box TG 4x1kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj ovocný box TG 4x1kg skladovat: v suchu v chladu

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj ovocný box TG 4x1kg ovocný čaj kusový (Koloniál, konzervy) od značky TOP GASTRO CZ s.r.o. ČR.

Složení: Lesní plody s kousky ovoce – ibišek květ, šípek plod, jablko plod, černý bezplod, trnka plod, rakytník plod (2%), aroma; Tropic s kousky ovoce – ibišekkvět, šípek plod, rozinky (20%), ananas plod (10%), citronová tráva, kokolplod (3%), aroma ; Višeň s kousky ovoce – ibišek květ, šípek plod, jablko plod,trnka plod, černý bez plod, rozinky, višeň plod (1%), aroma ; Jablko se skořicís kousky ovoce – ibišek květ, šípek plod, jablko plod (20%), rozinky, skořice(5%), pomerančová kůra, aroma ;

🏷️ Orientační cena: 1 387,29 Kč


Čaj ovocný box TG 4x1kg Čaj

Výrobce: TOP GASTRO CZ s.r.o.
EAN: 8596005101399
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu v chladu
Použití: sáček zalijeme 7 – 8 litry vařící vody a necháme 15 minut vyluhovat
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj ovocný box TG 4x1kg (ovocný čaj kusový) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce TOP GASTRO CZ s.r.o..

Kde koupit Čaj ovocný box TG 4x1kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj ovocný box TG 4x1kg a nebo v akci. Produkt Čaj ovocný box TG 4x1kg, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Vitakáva 230g dóza Kávoviny - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj ovocný box TG 4x1kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj ovocný box TG 4x1kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ovocný čaj kusový, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ovocný čaj kusový Čaj ovocný box TG 4x1kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky