ℹ Informace o potravině Čaj LIPTON malina 25s

🔍 Výživové údaje:

na 100 ml po přípravě: Energie <17 kJ/ <4 kcal, tuky 0g, sacharidy <0,5 g,z toho cukry <0,5 g, bílkoviny <0,5 g

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj LIPTON malina 25s skladovat: v suchu a temnu

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj LIPTON malina 25s bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný (Koloniál, konzervy) od značky Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/17, Praha 4 Polsko.

Složení: šípek (55%), ibišek, aroma, maliny (0,6%), maltodextrin

🏷️ Orientační cena: 63,74 Kč


Čaj LIPTON malina 25s Čaj

Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/17, Praha 4
EAN: 8711200391592
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu a temnu
Použití: pictograms on pack: (100°C), (4-5 min.), (cup 200 ml)
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj LIPTON malina 25s (bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/17, Praha 4.

Kde koupit Čaj LIPTON malina 25s

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj LIPTON malina 25s a nebo v akci. Produkt Čaj LIPTON malina 25s, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj LIPTON malina 25s

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj LIPTON malina 25s v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný Čaj LIPTON malina 25s ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření chilli papr.celé 500g DR - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky