ℹ Informace o potravině Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s

🔍 Výživové údaje:

na 100 ml po přípravě: Energie <17 kJ/<4 kcal, Tuky 0g, sacharidy <0,5 g,z toho cukry <0,5 g, Bílkoviny <0,5 g

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy obilniny.
Jak Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s skladovat: v suchu a temnu

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s ovocno-bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný (Koloniál, konzervy) od značky Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/17, Praha 4 Španělsko.

Složení: ibišek (40%), jablka (15%), citronová tráva (11%), červená řepa (7%), aromata(7%), listy ostružiny (sladké) (6%), pitaya v granulích [pitaya (1%),maltodextrin], maracujová šťáva v granulích [maracujová šťáva (1%),maltodextrin], čekankový kořen (3%), bobule áronie (2%)

🏷️ Orientační cena: 59,19 Kč


Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s Čaj

Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/17, Praha 4
EAN: 8711200391615
Alergeny: obiloviny
Obsahuje stopy: obilniny
Jak skladovat: v suchu a temnu
Použití: pictograms on pack: (100°C), (5 min.), (cup 200 ml)
Země původu: Španělsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s (ovocno-bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/17, Praha 4.

Kde koupit Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s a nebo v akci. Produkt Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Kakao Van Houten 230g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ovocno-bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ovocno-bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný Čaj LIPTON ibišek a marac. 25s ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky