ℹ Informace o potravině Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL

🔍 Výživové údaje:

Neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL skladovat: Skladujte na suchém a tmavém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL Pravý zelený čaj aromatizovaný porcovaný v nálevových sáčcích (Koloniál, konzervy) od značky Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika Německo.

Složení: Pravý zelený čaj 93% Citronové aroma Citronová kůra 1%

🏷️ Orientační cena: 15,56 Kč


Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL Čaj

Výrobce: Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika
EAN: 8594004171443
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte na suchém a tmavém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.
Použití: Doporučený návod k přípravě:Čajový sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vody o teplotě cca 80°C. Nechte cca 2 – 3 minuty vyluhovat. Pro přípravukvalitního nápoje doporučujeme použít vždy nový sáčekčaje.
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL (Pravý zelený čaj aromatizovaný porcovaný v nálevových sáčcích) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika.

Kde koupit Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL a nebo v akci. Produkt Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Jogurt Weid.1kg 10% Smetana řecký - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pravý zelený čaj aromatizovaný porcovaný v nálevových sáčcích, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pravý zelený čaj aromatizovaný porcovaný v nálevových sáčcích Čaj JEMČA zelený+citron 30g RETAIL ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky