ℹ Informace o potravině Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g skladovat: na suchém a tmavém místě do 25°C

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g pravý černý čaj aromatizovaný-porc.v nálevov.sáčc. (Koloniál, konzervy) od značky Tata Global Beverages Czech Republic a.s., Znojemská 687, 675 31 Jemnice Výrobek – ČR (surovina – Německo).

Složení: pravý černý čaj 96%, aroma lesního ovoce, borůvka 0,4%, malina 0,3%, jahoda 0,3%

🏷️ Orientační cena: 14,51 Kč


Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g Čaj

Výrobce: Tata Global Beverages Czech Republic a.s., Znojemská 687, 675 31 Jemnice
EAN: 8594004173287
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: na suchém a tmavém místě do 25°C
Použití: čajový sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml právě vroucí vody. Nechte cca3 – 4 minuty vyluhovat. Pro přípravu kvalitního nápoje doporučujeme použít vždynový sáček čaje.
Země původu: Výrobek – ČR (surovina – Německo)


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g (pravý černý čaj aromatizovaný-porc.v nálevov.sáčc.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Tata Global Beverages Czech Republic a.s., Znojemská 687, 675 31 Jemnice.

Kde koupit Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g a nebo v akci. Produkt Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sušené banán plátky 500g K-S K-Servis - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci pravý černý čaj aromatizovaný-porc.v nálevov.sáčc., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek pravý černý čaj aromatizovaný-porc.v nálevov.sáčc. Čaj JEMČA pigi čer+lesní 37.5g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky