ℹ Informace o potravině Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL skladovat: Skladujte na suchém a tmavém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL Malina – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v nálevových sáčcích (Koloniál, konzervy) od značky Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika Německo.

Složení: Jablečná dužnina Květ ibišku súdánského Malina 4% Kyselina citronová (kyseliny) Malinové aroma Šípky Pomerančová kůra

🏷️ Orientační cena: 15,56 Kč


Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL Čaj

Výrobce: Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika
EAN: 8594004172808
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte na suchém a tmavém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.
Použití: Doporučený návod k přípravě:Čajový sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml právě vroucí vody. Nechtecca 6 minut vyluhovat. Pro přípravu kvalitního nápojedoporučujeme použít vždy nový sáček čaje. Chutná horký i chlazený.
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL (Malina – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v nálevových sáčcích) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika.

Kde koupit Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL a nebo v akci. Produkt Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Oplatka polom.v mléč.čok.G&G 175g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Malina – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v nálevových sáčcích, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Malina – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v nálevových sáčcích Čaj JEMČA malina 20x2g RETAIL ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky